Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.14) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Topics
gu: વિષયો
