Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.14) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Email
ur: ای میل
