Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.15-beta1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Email
eu: Eposta

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Forum
eu: Foroa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Last
eu: Azkena

en: Topics
eu: Gaiak

en: First
eu: Lehena

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
