Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.15-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Medium
ka: საშუალო

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Posts
ka: პოსტები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
