Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.15-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Phone
nn: Telefon

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
