USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.3-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: - None -
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
