USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.3-alpha1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Medium
vi: Vừa

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước
