USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.3-rc1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Custom
oc: Personalizat

en: Medium
oc: Mejan

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
