USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.3-rc2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Help
mk: Помош
