USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.4-beta1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
