USWDS - United States Web Design System Base (8.x-2.4-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Email
th: อีเมล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
