Base USWDS - United States Web Design System (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Email
hu: E-mail

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Custom
hu: Egyéni

en: Medium
hu: Közepes

en: Phone
hu: Telefon

en: Forum
hu: Fórum

en: Basic
hu: Alap

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: CDN Provider
hu: CDN szállító

en: Additionally, you can provide the minimized version of the file. It will be used instead if site aggregation is enabled.
hu: Ezenkívül meg lehet adni a fájl tömörített verzióját is. Ez lesz használva ha a weboldal aggregációja engedélyezve van.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
