USWDS Layout Builder Configuration (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة
