USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
es: sin publicar

en: Next page
es: Siguiente página

en: Pagination
es: Paginación

en: Current page
es: Página actual

en: Previous page
es: Página anterior
