USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Position
eo: Loko

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko

en: Structure
eo: Strukturo
