USWDS Layout Builder Configuration (3.1.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: Bottom
gu: નીચે

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
