USWDS Layout Builder Configuration (3.1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Repeat
nn: Repeter

en: Class
nn: Klasse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Structure
nn: Struktur
