USWDS Layout Builder Configuration (3.1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Structure
si: ආකෘතිය
