USWDS Layout Builder Configuration (3.1.0) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Mobile
sk: Mobil

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Class
sk: Trieda

en: Position
sk: Pozícia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Animation
sk: Animácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Styles
sk: Štýly

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
