USWDS Layout Builder Configuration (3.1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Layout
sl: Postavitev

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Bottom
sl: Spodaj

en: N/A
sl: N/D

en: Position
sl: Položaj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Structure
sl: Struktura
