USWDS Ckeditor Integration (1.0.0-beta10) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Items
my: အချက်အလက်များ
