USWDS Ckeditor Integration (1.0.0-beta7) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Items
ug: تۈرلەر
