USWDS Ckeditor Integration (1.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Items
ku: بڕگەکان
