USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Button
gl: Botón

en: body
gl: corpo

en: Embed
gl: Incrustar
