USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Prefix
sr: Префикс

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
