USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Items
pl: Elementy

en: Button
pl: Przycisk

en: body
pl: treść

en: Embed
pl: Osadzony

en: Card
pl: Karta

en: Equal
pl: Równe

en: Add More
pl: Dodaj więcej

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Choose a layout
pl: Wybierz układ

en: No items.
pl: Brak elementów.
