USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር
