USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы
