USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Prefix
bg: Префикс

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Items
bg: Новини

en: Button
bg: Бутон
