USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Items
eo: Eroj

en: Button
eo: Butono
