USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Prefix
jv: Awalan

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item
