USWDS Ckeditor Integration (2.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Heading
km: ក្បាល

en: Items
km: ធាតុ
