USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Prefix
kk: Префикс

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Items
kk: Элементтер
