USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
