USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
