USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Items
ps: توکي

en: Button
ps: تڼۍ

en: Columns
ps: ستنې
