USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Items
ta: உருப்படிகள்
