USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj
