USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Next
fi: Seuraava

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Items
fi: Aiheet

en: Button
fi: Nappi

en: body
fi: sisältö

en: Columns
fi: Palstat

en: Embed
fi: Upota

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Card
fi: Kortti

en: Equal
fi: Yhtäsuuri

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
