USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Button
hr: Gumb
