USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
