USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Next
tr: Sonraki

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add item
tr: Öğe ekle

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: Button
tr: Düğme

en: body
tr: gövde

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Embed
tr: Göm

en: Card
tr: Kart

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
