USWDS Ckeditor Integration (2.0.3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Button
no: Knapp

en: Insert accordion
no: Legg til trekkspillkomponent

en: Add accordion tab before
no: Sett inn trekkspillfane foran

en: Add accordion tab after
no: Sett inn trekkspillfane etter

en: Remove accordion tab
no: Fjern trekkspillfane
