USWDS Ckeditor Integration (2.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Items
sq: Elementët
