USWDS Ckeditor Integration (3.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Items
nn: Element
