USWDS Ckeditor Integration (3.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Columns
oc: Colomnas

en: Embed
oc: Integrat

en: Equal
oc: Égal
