USWDS Ckeditor Integration (3.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Prefix
sl: Predpona

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice
