USWDS Ckeditor Integration (3.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট
