USWDS Ckeditor Integration (3.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Equal
bo: འདྲ་མཉམ
