USWDS Ckeditor Integration (3.0.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Next
is: Næsta

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add item
is: Bæta við hluta
